صندلی تاشو ایتالیایی مخصوص تالارهای های کلاس

صندلی تاشو ایتالیایی مخصوص تالارهای های کلاس

صندلی تاشو ایتالیایی

صندلی تاشو ایتالیایی

صندلی تاشو ایتالیایی

بیشتر اوقات وقتی روی یک صندلی می نشینیم به خصوص اگر مدت زمان نشستنمان بیشتر از حد معمول باشد طول بکشد،خیلی زود خسته می شویم ودنبال یک وضعیت راحت تر می گردیم .برای این کار هم معمولا متوسل می شویم به تغییردادن وضعیت پاها ،ران و تنه خودمان .از مهمترین دلایل این راحت نبودن باید به دوچیز اشاره کنیم که اول بی اطلاعی خودمان در خصوص نحوه صحیح نشستن و دوم طراحی غیر فنی و نامناسب برخی صندلی ها می باشد.

صندلی تاشو ایتالیایی
آگاهی از طرزصحیح نشستن روی صندلی و انتخاب صندلی مناسب در سلامت ما نقش به سزایی دارد.کارخانه های سازنده باید درتمام مراحل طراحی وتولید بر اساس اصول استاندارد فنی ومهندسی عمل کنند و با توجه به نوع کاربری وابعاد بدن ،صندلی ها را بسازند . مصرف کنندگان نیز باید قبل از خرید ،اطلاعات کافی از مشخصات صندلی و نوع کاربری خاصی که از صندلی انتظار داردند کسب کنند و پس از آن ،نسبت به انتخاب و خرید صندلی مناسب اقدام نمایند.

صندلی های تاشو بخاطر سبک بودن کم حجم بودن در هنگام جمع اوری و یا جابجایی توجه بسیاری از صاحبان تالار ها و رستوران ها را به خود جلب کرده است.

صندلی تاشو ایتالیایی

صندلی تاشو ایتالیایی مخصوص تالارهای مجلل به شماره مدل  ST1 که دارای ظاهری تاشو و فلزی و دارای رنگ های متناوب و متنوع  و امکان استفاده در  منازل , سالن های پذیرایی و تالار ها و باغ تالارها می باشد.در ضمن کلیه ی صندلی  صندلی تاشو مجموعه ی ما  در حدود ۵۵ تا ۶۵ تومان می باشد که دارای پنج سال گارانتی می باشد و پس از ثبت سفارش در طی ده روز تحویل شما داده می شود و حداقل تعداد برای ثبت سفارش یکصد عدد می باشد که دارای پکینگ سلفون می باشند.

تجهیزات تالار-صندلی تاشو